سلام من علی محمد زالی هستم

شفاف باشید، متفاوت باشید

من علی محمد زالی مدیر سایت هستم و بیش از ده سال است که وارد دنیای کسب و کار شده ام.در این سایت تلاش میکنم تا با ارائه آموزش های کاربردی به شما کمک کنم تا بتوانید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید و در آن به پیشرفت و موفقیت دست پیدا کنید.

هر انچه اموخته ام و در واقعیت آنها را تجربه کرده ام را در اختیار شما دوستان قرار میدهم . چرا که می دانم اگر به خودت ایمان داشته باشی می توانی بهترین ها را بیاموزی و موفق شوید.

درباره سایت

درباره ما

هر فرد برای انکه بتواند یک کسب و کار را راه اندازی و به موفقیت برسد نیازمند داشتن مهارت ها و دانش های تخصصی و حرفه ای می باشد در این سایت ما قصد داریم تا تمامی این مهارت ها و دانش ها را در اختیار شما بگذاریم تا شما دوستان عزیز با توجه به توانمندی هایی که دارید بتوانید آینده ای روشن برای خودتان و کشور رقم بزنید. ما با توجه به تحقیقات به روز و فراوانی که داریم و همچنین با نگاه به نیاز های افراد دوره هایی را به صورت هوشمند طراحی میکنیم تا هرچه بهتر و با کیفیت تر بتوانیم به شما عزیزان خدماتمان را ارائه کنیم

داستان شروع فعالیت ما

یادم میاد زمانی که اولین بار در سن 20-21 سالگی وارد بازار کار شدم هیچ ایده و راهی جلوی پام حس نمی کردم تنها چیزی که فکر میکردم مهم است گذر زمان و افزایش تجربیات بود اینکه اعتماد به نفس ابراز وجود در کنار بزرگان را نداشتم هم چنین نمی توانستم حق خودم را بگیرم و از اینکه در این جایگاه قرار داشتم بسیار ناراضی بودم از این روزمرگی ها که این پرسش را در ذهن من قرار دادکه آخر کی من می توانم راحت شوم کی بالاخره من خودم می توانم کاری برای خودم داشته باشم همیشه به من میگفتند صبر کن هیچ راهی نیست اما من بالاخره این دیوار که در ذهنم بود را خراب کردم و شروع به سرمایه گذاری روی خودم کردم و با دنیای جدیدی آشنا شدم در این سایت هم قصد دارم تا هر آنچه آموختم و اجرا کردم را با شما به اشتراک بگذارم و شما نیز بتوانید خیلی زودتر از آنچه فکر میکنید کار خودتان و موفقیت را تجربه کنید.

فعالیت اصلی

ما در این سایت میکوشیم با توجه به نیاز های شما عزیزان بهترین مطالب و تجربیات را که شما نیازمند آن هستید تا بتوانید کسب و کارتان را راه اندازی کنید و یا اگر دارای کار هستید آن را توسعه دهید و به موفقیت برسید را ارائه کنیم . در ابتدا با مفاهیم علاقه شما چیست شروع خواهیم کرد و هر انچه نیاز دارید را به صورت کلاس های حضوری و غیر حضوری در اختیار شما قرار میدهیم.

چگونه می اندیشیم

در ابتدا باید بدانیم که ما دیگر در دنیای ساکن و به دور از تغییرات ناگهانی زندگی نمی کنیم. ما هم اکنون در یک جهان پویا و رو به پیشرفت و با سرعت بسیار زندگی میکنیم . پیرامون زندگی ما دائما در حال تغییر است و اگر ما نخواهیم همگام با آن جلو برویم قطعا جا خواهیم ماند. رویکرد ما در این سایت به این شکل است که ما تا انجا که می توانیم در حال حرکت و پویا باشیم و همه انچه برای این سفر لازم است را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد هیچ چیز را از شما پنهان نخواهیم کرد و هرچه داشته باشیم و هرچه بدست بیاوریم را با شما در میان خواهیم گذاشت.

چشم انداز

در این سایت بنا داریم تا بتوانیم بهترین و پویا ترین مطالب و اموزش ها را برای شما دوستان قرار دهیمم تا دیگر هیچ یک از هم وطنان ما نباشد که نداند چه باید بکند و در این مسیر با چراغی روشن قدم بگذارد.

کارت اعتباری

ارتباط با ما

آدرس: میدان نوبنیاد خیابان صنایع، خیابان گلزار، کوچه لادن شرقی، کوچه ولیعصر، کوچه قائم، مجتمع های وی

تلفن: 22455766-021

موبایل: 09333900450